5 پروژه جذاب ساخت و ساز در سال 2017

اپل پارک

اپل پارک (َApple Park)

کمپانی جدید 2.8 میلیون پوندی Apple در کوپرتینو، کالیفرنیا، دست کمی از محصول انقلابی اآن یعنی آیفون ندارد. با احتساب هزینه بالغ بر 5 میلیارد دلار، ساختمان اصلی دایره به دلیل طراحی آینده آن به یک سفینه فضایی تبدیل شده است. این محوطه در ماه آوریل افتتاح شد.

مرکز بزرگ ویلشر

مرکز بزرگ ویلشر (Wilshire Grand Center)

در سال 2014، ساختمان 73 طبقه، ساختمان مخلوط شده در حال حاضر بلندترین ساختمان کشور در غرب رودخانه می سی سی پی است. برج با ارتفاع 1100 فوت دارای یک سقف شیب دار و بادوام است که دارای یک اسپایدر 284 فوت با چراغ های قابل برنامه ریزی است. در ماه ژوئن، در مرکز شهر لس آنجلس، رکورد پیشین - برج بانک ایالات متحده - بیش از 80 فوت است.

استادیوم مرسدس بنز (Mercedes-Benz Stadium)

استادیوم مرسدس بنز

Brock Commons Tallwood House

بزرگ ترین ساختمان چوبی جهان

در حال حاضر، سالن اقامتگاه 18 طبقه در ونکوور، دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا دارای عنوان بلندترین ساختمان چوبی در جهان است. برج 39 میلیون دلاری که در ماه جولای افتتاح شد نشان دهنده روند رو به رشد ساخت و ساز به وسیله چوب است، زیرا پیمانکاران راه های جدیدی برای کاهش هزینه ها و صرف وقت پروژه می کنند. 17 طبقه چوبی بروک کمس (در بالای تپه سطح زمین) تنها در 9 هفته ساخته شد و فقط یک خدمه شش نفره در آن استفاده شد.

پردیس Google Pearl Place

غول آنلاین جهان به لیست در حال رشد خود دانشگاه های جدید با تکنولوژی بالا اضافه کرد. مجتمع دانشگاهی جدید بولدر، کوئست 131 میلیون دلار گوگل به پایان رسیده است - اما این شرکت قصد دارد در ماه آینده روند حرکت رو به رشد خود را آغاز کند. در مجموع، 330،000 فوت مربع از فضای اداری و پارکینگ زیرزمینی، تکمیل مرحله اول ماه دسامبر، اولین دو ساختمان جدید دفتر گوگل را در اختیار کارکنان 700 نفره خود قرار می دهد. انتظار می رود که توسعه برای محیط زیست خود، حداقل معیارهای گواهینامه LEED Gold را برآورده سازد.

دانشگاه گوگل

کلمات کلیدی : صنعت ساخت و ساز،صنعت ساختمان،گوگل،مرسدس بنز،اپل

مشخصات منتشر کننده

استادکار داربست پوریا وارسته ...تهران
استادکارداربست هستم صنعتی وساختمانی بدنب...خوزستان
اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان

تبلیغات

منوی سریع