وطن داغدار شد تسلیت به کرمانشاه

زلزله کرمانشاه،سرپل ذهاب

مرگ هموطنان را در زلزله کرمانشاه تسلیت عرض میکنم

ادامه

مصدومیت شدید یک کارگر درسعادت آباد تهران بر اثر سقوط از داربست

داربست،ایمنی داربست،سقوط کارگر،داربست فلزی،HSE

یک کارگر ساختمانی در حین انجام کار در منطقه سعادت آباد تهران از روی تیرک های فلزی سقوط کرد و به شدت مصدوم شد.

ادامه

چرا ساختمان‌های ژاپنی ٨ ریشتر مقاومت می‌کنند؟

ساخت و ساز،ژاپن،زلزله،مقاوم سازی

شاید دریافت پاسخ آن، یکی از مهم‌ترین انگیزه‌های نگارنده برای حضور شش‌ساله در کشور ژاپن بوده باشد. سؤالی که در چند سال فعالیت در طرح‌های عمرانی کشورمان، همواره گوشه‌ای از اشتغالات ذهنی روزمره‌ام بوده است.

ادامه

چگونه یک کسب و کار داربستی را شروع کنیم ؟

شرکت داربست،داربست،داربست فلزی،کسب و کار صنعت داربست

کسب و کار داربست، با اجاره تجهیزات داربست مدولار برای سازندگان و شرکت های ساختمانی، پول دریافت می کند . طبق مجله کارآفرین آمریکا سرمایه برای راه اندازی کسب و کار داربستی در آمریکا بین 10000 تا 50000 دلار پول نیاز دارد .

ادامه

نکات اجرایی در تخریب بناهای فرسوده

انواع تخریب،بناهای فرسوده،تخریب،تخریب بنا،تخریب ساختما،تخریب سازه‌های بتنی،ترك‌های موجود درساختمان،نکات اجرایی در تخریب بناهای فرسوده

تخریب یک سازه یا بنا به معنای خراب کردن است. بر اساس تعریف مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان هر اقدامی که مستلزم جدا کردن مصالح از ساختمان به منظور حذف، نوسازی، تعمیر، مرمت و بازسازی تمام یا قسمتی از بنا باشد، تخریب نامیده می‌شود. در سازه‌های مختلف استحصال مصالح و نوع تخریب متفاوت است.

ادامه

‌انواع تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز

ساخت و ساز،تخلف ساختمانی،شهرسازی،شورای شهر،دادگستری

تخلف ساختمانی به معنی نقض قوانین و ضوابط شهرسازی، فنی، ایمنی و بهداشتی در احداث ساختمان است و ابهام در قوانین و مقررات ناظر بر ساخت و ساز از جمله علل تخلف ساختمانی است. مبنا و مستند رسیدگی به تخلفات ساختمانی در محدوده قانونی و حریم مصوب شهرها ماده صد قانون شهرداری‌ها و تبصره‌های یازده گانه آن است.

ادامه

آموزش کاشت خیار سبز گلخانه ای داربستی

کشت داربستی،گلخانه،خیار

قبل از هر اقدامی در مورد کشت خیار ابتدا بهتر است اطلاعاتی از قبیل آمار هواشناسی منطقه نظرات و تجربیات مهندسین کشاورزی و کشاورزان با تجربه و مهمترین مورد قیمت این محصول در بازار کسب کرده و آنگاه زمان کشت را انتخاب نمایید زیرا زمان کشت در بهره برداری محصول تاثیر مستقیم داشته و باعث بالا رفتن روحیه کار و تلاش می گردد .

ادامه

داربست و داربست بندی مهم‌ترین پیش‌نیاز شروع عملیات پایپینگ در سایت

داربست،پایپینگ،داربست فلزی،داربست بندی،داربستان،نصب داربست،ایمنی داربست

داربست بندی به‌عنوان آیتمی بسیار تأثیرگذار در قیمت تمام‌شده عملیات پایپینگ

ادامه

چالش بزرگ در صنعت ساخت و ساز

صنعت ساخت و ساز،دیجیتال،محیط زیست،نیروی کار،عملکرد پروژه،سودآوری،بهره وری ضعیف

آمار رشد جمعیت یک آینده شاد برای صنعت ساخت و ساز را نشان می دهد. با توجه به جمعیت جهانی پیش بینی میشود که تا سال 2050 به 9 میلیارد نفر برسد و دو تا از هر سه نفر که تا سال 2050 در شهرها زندگی می کنند - تقاضا برای ساخت و ساز هرگز بیشتر از این نبوده است. در سراسر جهان، ساخت و ساز در حال حاضر یکی از بزرگترین بخش های صنعت است، که بیش از 11 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را تشکیل می دهد و انتظار می رود تا سال 2020 به 13.2 درصد برسد.

ادامه

6 راه برای خارج سازی کسب و کار شما از رکود

کسب و کار،ارائه محصول جدید،برند،رکود،افزایش قیمت،ارزش تجاری

کسب و کار کوچک شما رشد کرده ولی به امنیت آینده شغلی خود تردید دارید . اگر کسب و کار شما همه کارهایی که باید انجام بدهد تا پول ساز شود را انجام داد ولی به نتیجه نرسیده وقت آن است که نگاه جدید به کسب و کارتان داشته باشید و به طور استراتژیک فکر کنید و استفاده حداکثری از منابع موجودتون داشته باشید با ما همراه باشید :

ادامه

آگهی ها

داربست فلزی  رو جا  بست
  • 10:46:39.6470000
  • 232
  • ویژه
مقاوم سازی ساختمان
  • 14:49:48.0430000
  • 203
  • ویژه