اجاره و فروش چهارپایه های داربستی

دوشنبه, 31 شهریور 1399
تهران
87

گروه ما ( ارتفاع نوردان ایران )  داربست چرخدار مناسب نیاز شما را به شما ارائه میدهد، که در میان داربست ها دارای بیشترین ضریب ایمنی میباشد و همچنین بیشترین کاربرد را دارد.
 
ما قادر به طراحی و نصب داربست چرخدار و تعمیر و نگهداری آن برای شما می باشیم. ویژگی که تجهیزات ما را از سایر شرکت ها جدا میکند خدمات ویژه و خاصی است که ما ارائه میکنیم. ما امن ترین و کاربردی ترین داربست های متحرکرا در اختیار مشتری قرار می دهیم که به کارکنان اجازه دسترسی سریع به تمام نقاط ساختمان را می دهد.
چهارپایه داربستی نوعی داربست پشتیبانی شده است، که روی چرخ ها تنظیم می شود. طراحی این داربست های متحرک امکان حرکت آسان و ایجاد یک محل کار، کارآمد را فراهم می آورد. تمام داربست های چرخدار ارتفاع نوردان ایران مطابق با بالاترین استانداردهای صنعت و ساخت فلز است. چهارپایه داربست چرخدار محصول بسیار ایمن برای استفاده در منزل، هتل، سوله، بیمارستان، فرودگاه، پمپ بنزین، مراکز تجاری و خدماتی و… مشاغل مختلف از جمله نصاب سقف و دیوارپوش، برق کار، لوله کش، نقاش، تزئینات داخلی و… می باشد.تماس با کارشناسان از طریق تلفن 24 ساعته 09128506654 امکان پذیر است.


توجه ! هنگام تماس یادآور شوید که از طریق داربستان تماس گرفته اید.

اجاره و فروش چهارپایه های داربستی اجاره و فروش چهارپایه های داربستی اجاره و فروش چهارپایه های داربستی
منوی سریع